Úvod > Informace > Radnice informuje > Nabídka na mobilní bezplatné PCR testování v Krásně pokud bude více zájemců

Nabídka na mobilní bezplatné PCR testování v Krásně pokud bude více zájemců

4.2.2022

Vážená paní starostko, vážený pane starosto, z důvodu vysokého převisu poptávky po PCR testování nad nabídkou ve standardních odběrových místech poskytujeme městům/obcím a jejich občanům mobilní zdravotnické týmy pro BEZPLATNÉ zajištění RT-PCR testování NEinvazivním odběrem z úst (tzv. lízátko).

Zdarma, rychle, neinvazivně a bezpečně testujeme desítky úřadů, škol a firem s tisíci klientů a širokou veřejnost v celé ČR www.petonatestovani.cz/reference

Ještě dnes si můžete rezervovat zdravotnické týmy na https://petonatestovani.cz/rezervace/ anebo na tel: 773 769 388

VÝHODY TESTOVÁNÍ S NAŠIMI ZDRAVOTNÍKY:

• OBČANÉ UŠETŘÍ čas a náklady spojené s čekáním na termíny v místních standardních odběrových místech anebo s cestováním daleko od bydliště.
  • ZDARMA pro město/obec. Stačí odkázat občany na rezervační on-line formulář, který vždy individuálně nastavujeme pro konkrétní město/obec v odsouhlaseném místě a časovém rozpětí.  Město/obec si s námi také může splnit povinné kolektivní testování zaměstnanců metodou PCR 1x týdně.
  • ZDARMA pro občany. 5x RT-PCR test v kalendářním měsíci je hrazen z veřejného zdravotního pojištění pro všechny nezletilé a všechny dospělé očkované a rozočkované.  Vždy zdarma pro všechny indikované.  Ostatní se mohou testovat za 814,-Kč.
  • Vzorový rezervační online formulář zde: https://reserva.diagframe.com/group/MESTO_TESTY  anebo Qr kód
  • 1 klient je odbaven za 1-3 minuty i se zpracováním dat v systému poskytovatele zdravotní péče a ÚZIS
  • Výhoda pro zaměstnavatele v okolí. Mohou k nám posílat pozitivně testované z povinného antigenního testování.
  • Negativní PCR test obratem ukončí izolaci pozitivně testovaným antigenem (automaticky odeslaným na 5 dní do izolace) i karantény.
  • Na pozitivně PCR testované se po 5 dnech izolace NEvztahuje povinnost testování ani karantén na 30 dní.
  • PCR test odhalí přítomnost viru v těle výrazně přesněji a o několik dní dříve než antigenní test a zaručuje tak významně vyšší míru prevence před dalším šířením nákazy v kolektivu.
  • Testovaní obdrží oficiální potvrzení o výsledku testu zaneseného do ISIN/Tečky.
  • Náročnost 0. Testovacímu týmu stačí vyhradit nenáročnou místnost se stolem a židlemi s dobrou dostupností pro veřejnost.
  • Vše v souladu s požadavky hygienické stanice.

Zdravotníci, kteří mezi službami v nemocnicích provádějí odběry: “Víme, že variantu omikron nelze zastavit, ale je možné ji zpomalit a ulehčit tak práci kolegům ve službě v nemocnicích.“

Organizační část zajišťuje PETONA CZECH s.r.o. a službu testování poskytují zdravotnická zařízení schválená MZČR pro mobilní testování onemocnění Covid 19.  Pro více informací navštivte web: www.petonatestovani.cz, nebo volejte: +420 773 769 388

S pozdravem,

Tým Petona CZECH