Drobečková navigace

Úvod > Informace > Radnice informuje > Samovýrobu dřeva pro občany trvalým pobytem v Krásně

Samovýrobu dřeva pro občany trvalým pobytem v KrásněDatum konání:
14.10.2023

Město Krásno nabízí občanům s trvalým pobytem v Krásně samovýrobu dřeva u opravované panelové cesty ke koupališti. Dřevo je listnaté nižší kvality výhřevnosti ve složení osika, jíva, částečně olše a náletový javor malých průměrů. Samovýroba je možná ve dnech 14 a 15.10., případně v dalším určeném termínu dle dohody, pokud již nebude dřevo vytěženo.

 Cena za samovýrobu:

 230,- Kč vč DPH za prostorový metr rovnaný, tj. 426,- Kč za plnometr (koeficient přepočtu 0,54 plnometru je jeden prostorový metr), za dřevo včetně pokácení

345,- Kč vč DPH za prostorový metr rovnaný, tj. 639,- Kč za plnometr (koeficient přepočtu 0,54 plnometru je jeden prostorový metr), za dřevo již pokácené

 Podmínkou je výřez a odvoz větví minimálně do průměru 10 cm, možný je výřez a odvoz větví i o menším průměru. Zbylé větve budou v rámci samovýroby uloženy před odvozem dřeva na určené místo.

Dřevo bude před odvozem z místa výroby přeměřeno a zaevidováno určeným pracovníkem města.

Zájemci o samovýrobu se mohou hlásit emailem na adrese:

starosta@mesto-krasno.cz

nebo prostřednictvím SMS na telefonu:

724 180 768

V případě většího zájmu bude množství pro jednoho žadatele omezeno na 10 prostorových metrů a uspokojeni zájemci, kteří se formou emailu, či SMS přihlásili dříve.

Nabídka platí pouze pro trvale hlášené obyvatele Krásna, Hájů a Dolní Hluboké.