Úvod > Informace > Radnice informuje > Můžete obdržet dotaci až 240 000,- Kč - informace 1.3.2024 v 16,00 ve vinárně U Divočáka

1.3.2024

Pozvánka

Zveme tímto všechny občany Krásna, kteří máte zájem získat až 240 000,-Kč například na výměnu oken, či vchodových dveří a to

bez jakýchkoliv podmínek a finanční spoluúčasti.

Pobírají všichni členové vaší domácnosti starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně nebo v období mezi 12. zářím 2022 a datem podáním žádosti pobírali příspěvek na bydlení nebo přídavky na děti? (V nemovitosti nesmí být hlášen obyvatel, který tyto podmínky nesplňuje, žadatel musí být vlastníkem nebo spoluvlastníkem nemovitosti). Pak můžete bez podmínek použití vlastních finančních prostředků získat:

• Až 150 000,-Kč na výměnu oken, dveří, či zateplení
  • Až 90 000,-Kč na solární ohřev teplé vody

Přijďte v pátek dne 1. 3. v 16.00 do vinárny restaurace   „U Divočáka“

• Nebudete muset hned nic podepisovat!
  • Vše si budete moci rozmyslet
  • Se vším Vám poradíme, vše vysvětlíme
  • Nebudete platit nic za vyřízení
  • Nepotřebujete vlastní peníze, pokud nechcete
  • Dotaci dostanete předem na účet a poté teprve budete objednávat materiál
  • Máte 12 měsíců na realizaci
  • Výměnu můžete provést i svépomocí s rodinou, přáteli, či si objednat firmu dle vlastního uvážení

Vše Vám na místě vysvětlí a se vším Vám pomůže starosta města Josef Havel a Miloslav Čermák z MAS Sokolovsko.

Svou účastí se k ničemu nezavazujete!

Vše si můžete jen nezávazně poslechnout.

POZVÁNKA......ZDE      Informace o dotaci........ZDE