Úvod > Informace > Radnice informuje > Město Krásno zakoupilo pro své občany kvalitní respirátory české výroby, třídy FFP2

26.2.2021

Město Krásno zajistilo pro své občany kvalitní respirátory české výroby, třídy FFP2 a další roušky pro menší děti, kterým je respirátor velký. Zajistěte přítomnost někoho z Vaší domácnosti zítra od 10.00 do 13.00, abychom Vám mohli respirátory doručit. Zásilku nejde doručit do schránky. V případě neobdržení zásilky si respirátory můžete vyzvednout na MÚ Krásno u paní Lenky Kvapilové v úředních hodinách. Snažte se však být zítra doma, ať na úřad zbytečně nemusíte. Děkujeme za další šíření této informace našim občanům.

S pozdravem a přáním pevného zdraví Josef Havel