Úvod > Informace > Radnice informuje > Dotazník bytových potřeb našich obyvatel - příloha ke Krásnoočku číslo 1/2023

Dotazník bytových potřeb našich obyvatel - příloha ke Krásnoočku číslo 1/2023

19.7.2023

K vyplnění.... ZDE

Dotazník bytových potřeb našich obyvatel. Vyplňujte jen pokud o změně bydlení  reálně v budoucnosti uvažujete, berte dotazník vážně, jinak nám nepomůže.

Dobrý den,

dovolujeme si Vás požádat o vyplnění tohoto dotazníku a doručení zpět v uzavřené obálce do poštovní schránky na radnici, bude volně ke stažení i na stránkách města, kde ho můžete vyplnit a poslat na elektronicky na adresu starosta@mesto-krasno.cz.

Dotazník se týká pouze obyvatel Krásna, kteří zvažují změnu bydlení, výsledky nebudeme zveřejňovat, výrazně nám pomůžete tím, že budeme znát Vaše potřeby a vědět, kterým směrem podporovat výstavbu bydlení v Krásně.

Na otázky, které se Vás netýkají, neodpovídejte.

(zakroužkujte zvolené při písemné odpovědi, či zvýrazněte na počítači červeně, případně doplňte jiné Vaše postřehy, či požadavky)

V současné době bydlíte:

- v obecním bytě

- v pronájmu soukromého bytu

- ve svém bytě

- samostatně ve svém domě

- v domě u rodičů

- v nájemním domě

- jiné

Bydlíte v Krásně a uvažujete o změně bydlení:

- potřebovali byste menší byt, uveďte počet místností 1+1   1+kk   2+1   3+1   větší

- potřebovali byste větší byt, uveďte počet místností 1+1   1+kk   2+1   3+1   větší