Úvod > Informace > Radnice informuje > Dotace získané z Programů pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje.

logoKK.jpg

Dotace získané z Programů pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje.

Městu Krásno se podařilo v  roce 2021 získat z Programu pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje finanční podporu z těchto programů:

• pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na podporu budování a údržby lyžařských běžeckých tras v Karlovarském kraji - dotační titul: Lyžařské běžecké trasy na podporu projektu:

Podpora běžeckého lyžování v Krásně 45 000,00 Kč

• pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na podporu prevence proti suchu, zadržení vody v krajině a péče o zeleň - dotační titul: Prevence proti suchu na podporu projektů:

Výchovný řez ovocné aleje na rozhlednu 90 000,00 Kč

Zakládání alejí podél rekonstruovaných historických polních cest 819 000,00 Kč

• pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na likvidaci invazních druhů rostlin v Karlovarském kraji - dotační titul: Likvidace invazních druhů rostlin na podporu projektu:

Likvidace bolševníku velkolepého 85 320,00 Kč

• pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na realizaci drobných vodohospodářských ekologických akcí - dotační titul: DVEA (drobné vodohospodářské ekologické akce) na podporu projektu:

Posílení zdroje vody Dolní Hluboká 513 424,00 Kč

• pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na podporu jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Karlovarského kraje – dotační titul JSDH (jednotky sborů dobrovolných hasičů) na podporu projektu:

Vybavení JSDH obce novými osobními ochr. prostředky hasiče 80 000,00 Kč

• pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na podporu aktivit v cestovním ruchu  v Karlovarském kraji – dotační titul: Cestovní ruch na podporu projektu:

Podpora turistického ruchu v Krásně 72 000,00 Kč

• pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na podporu kulturních aktivit – dotační titul: Kulturní aktivity na podporu projektu:

Letní partnerský kulturní festival 50 000,00 Kč

• pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na podporu vydávání neperiodických publikací – dotační titul: Neperiodické publikace na podporu projektu:

Tisk kroniky Krásna od Josefa Brandla 25 000,00 Kč

• pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje programu obnova venkova – dotační titul: Program obnovy venkova na podporu projektu:

Oprava střechy části objektu ZUŠ Krásno a úprava vchodu 250 000,00 Kč

Děkujeme touto cestou za podporu z prostředků Karlovarského kraje. Díky této podpoře se nám daří v každém kalendářním roce dokončit spoustu prospěšných projektů.